Złoty pierścionek z białym diamentem

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 3 500,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Diament
Kolor: Biały
Wielkość kamienia: 3,5 mm
Obrączka: 1 mm
Waga: 1 g
 
Pełna oprawa tego niezwykłego pierścionka wyróżnia go na tle klasycznych zaręczynowych pozycji. Jeśli więc Twoja wybranka lubi minimalistyczną biżuterię, ale przy tym ceni sobie oryginalność, ten model z pewnością ją oczaruje. Idealnie sprawdzi się jako unikatowy pierścionek zaręczynowy. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą tworzę to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.