Pierścionek zaręczynowy z kamieniem o kształcie kropli

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Delikatny i pełen wdzięku pierścionek to pozycja dla kobiet uwielbiających zabawę formą, ciekawe wzornictwo i nietuzinkową biżuterię. Figlarny pierścionek swoim kształtem przypomina kroplę. Kamień w tym wypadku zyskał pełną oprawę, a obrączka ciekawą, rzadko spotykaną formę. Usytuowanie kamienia pozostaje w gestii klienta. Zdjęcia tego modelu stanowią swego rodzaju katalog, ponieważ każdy wykonywany przez moją pracownię egzemplarz zawsze powstaje na specjalne zamówienie. Z przyjemnością pomogliśmy wielu klientom w doborze odpowiedniego kamienia, jego koloru i wielkości do konkretnych preferencji. Jeśli więc istnieje kamień, o którym marzy Twoja wybranka, koniecznie daj nam o tym znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Ci w spełnieniu tego marzenia. 

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.