Pierścionek zaręczynowy z kwadratowym kamieniem w pełnej oprawie stożkowej

  • Dostępność: Skontaktuj się ze mną w sprawie indywidualnej realizacji.

Jeśli Twoja wybranka uwielbia klimat retro, ta propozycja zaprojektowana została z myślą o niej. W pełną, stożkową oprawę wprawiony został w tym wypadku kwadratowy różowy turmalin, ale z przyjemnością pomożemy Ci w stworzeniu pierścionka z ukochanym kamieniem Twojej wybranki. Obrączka w tym wypadku skręcona może być zastąpiona klasyczną błyszczącą. Zdjęcia przedstawiają realizację wykonaną dla jednej z naszych klientek. Z przyjemnością pomogliśmy wielu naszym klientom w podjęciu trudnej decyzji o doborze odpowiedniego kamienia, jego koloru i wielkości i z chęcią zrobimy to także dla Ciebie.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.