Złoty pierścionek z różowym turmalinem w stożkowej oprawie

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 3 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Turmalin
Kolor: Różowy
Wielkość kamienia: 3,5 mm
Obrączka: 1,2 mm
Waga: 1 g

Ten delikatny pierścionek z pewnością może stać się Twoim sprzymierzeńcem w dniu oświadczyn. Różowy turmalin bowiem jest kamieniem o niezwykłej, bogatej symbolice i pięknej, urzekającej barwie. Stworzony z myślą o kobietach romantycznych ceniących klasykę. Kamień zyskał pełną, stożkową oprawę, dzięki czemu jest bardzo delikatny i pięknie prezentuje się na palcu w towarzystwie obrączki. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.

Jeżeli Twoim marzeniem jest oprawienie kamienia spoza naszej oferty, koniecznie daj nam znać! Zrobimy co w naszej mocy, by pomóc Ci w jego zrealizowaniu!

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.