Bransoletka kwiatowe melodie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień/Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień 1 (główny): Kamień Rzeczny
Kamień 2: Jaspis
Kamień 3: Rubin syntetyczny
Kolor: Wielobarwny
Wielkość kamienia: 2 mm - 3,5 mm
Liczba kuleczek: 5 - 8
Wielkość kuleczki: 2 mm
Materiał kuleczki: Srebro 925 
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm
To subtelna bransoletka wykonana z drobnych kamieni rzecznych, których dopełnieniem są kolorowe wstawki symbolizujące płatki kwiatów. Inspiracją była łąka, na której różnorodne kwiaty tańczą na wietrze, tworząc piękną harmonijną całość. Razem z naszyjnikiem o tej samej nazwie stworzą uroczy zestaw, który doda delikatności i uroku każdej stylizacji.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.