Naszyjnik kwiatowe melodie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień/Srebro 925
Kamień 1 (główny): Kamień rzeczny
Kamień 2: Jaspis
Kamień 3: Rubin syntetyczny
Wielkość kamieni: 2 mm - 3,5 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 3 cm
Wielkość emblematu: 6 mm

Naszyjnik kwiatowe melodie to uosobienie natury zamknięte w delikatnej biżuterii. Wykonany z kremowego kamienia rzecznego i ozdobiony kolorowymi wstawkami, przypominającymi delikatne płatki kwiatów na wiosennej łące. Każdy kamień to jak nuta w pięknej melodii, która łączy się w harmonijną całość, przypominając o chwilach radości, gdy natura budzi się do życia. Naszyjnik świetnie komponuje się z naszyjnikiem wiosenne uniesienie, a bransoletka o tej samej nazwie idealnie je dopełnia.

 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.