Naszyjnik wiosenne uniesienie

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień/Srebro 925
Kamień 1 (główny): Kamień rzeczny
Kamień 2: Jaspis
Kamień 3: Rubin syntetyczny
Kamień w kształcie serca: Zielony Agat
Wielkość kamieni: 2 mm - 3,5 mm
Wielkość kamienia w kształcie serca: 10 mm x 10 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 3 cm
Wielkość emblematu: 6 mm

Naszyjnik wiosenne uniesienie to kwintesencja wiosennej świeżości i nowych początków oraz możliwości. Wykonany z kamieni rzecznych oraz z agatu w kształcie serca jest symbolem miłości i niewinnej radości, budzącej się w nas wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Wokół zielonego serca rozmieszczone są subtelne akcenty w postaci kilku mniejszych, kolorowych kamieni. Ich barwy są nasycone, lecz nieprzesadzone, odzwierciedlając różnorodność i harmonię wiosennego ogrodu. Minimalizm naszyjnika podkreśla naturalne piękno. To biżuteria dla tych, którzy pragną mieć przy sobie odrobinę wiosennej magii każdego dnia. Najlepiej komponuje się w duecie z naszyjnikiem kwiatowe melodie. 

 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.