Bransoletka otwarta z kuleczkami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 1,2 mm  
Wielkość kulki: 2,4 mm  
Liczba kulek: 2  
Jeśli pokochałaś ten bardzo prosty, ale nie banalny wzór bransolety, w Twoich zbiorach nie powinno zabraknąć też pierścionka otwartego z kuleczkami. Dwie kuleczki na dwóch końcach otwartej bransolety i pierścionka nadają im charakteru, równocześnie pozwalając na pozostanie w minimalistycznej stylistyce. Będziesz nosić ją kuleczkami do góry czy do dołu?
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.