Bransoletka praliny czekoladowe

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 180,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Rodzaj bransolety: Gumka
Kamień: Kamień księżycowy
Kolor: Czekoladowy brąz
Wielkość kamienia: 2 mm
Liczba kuleczek: 5
Wielkość kuleczki: 2 mm
Pozłocenie: Tak
Emblemat: 6 mm

Mimo że praliny zwykle kojarzą nam się z Belgią, legendy głoszą, że zawdzięczamy je nadwornemu kucharzowi Ludwika XIV. Francja od zawsze kojarzy mi się właśnie z nimi. Tam jadłam najlepsze praliny w życiu i nie wyobrażam sobie, że tego wybornego przysmaku miałoby zabraknąć w mojej czekoladowej kolekcji! Przejrzyste kamienie księżycowe o brązowej barwie przeplatają się z pozłacanymi kuleczkami. Całość dopełnia emblemat z logo marki, a z naszyjnikiem o tej samej nazwie uda Ci się stworzyć niepowtarzalny czekoladowy zestaw biżuterii.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.

 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.