Naszyjnik z czekoladowego kamienia księżycowego z ogonem syreny

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Kamień: Kamień księżycowy
Kolor: Czekoladowy brąz
Wielkość kamienia: 2 mm
Wielkość zawieszki: 21 mm x 21 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Praliny czekoladowe, cudownie rozpływająca się w ustach słodycz... Kojarzone z Belgią łakocie pochodzą jednak z Francji! Podobno pamiętają one czasy Ludwika XIV!  Przejrzyste, brązowe kamienie księżycowe stanowią bazę dla doskonale Wam znanej zawieszki syreni ogon. Z pomocą bransoletki o tej samej nazwie, stworzysz wspaniały czekoladowy zestaw biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.