Bransoletka z miłorzębami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 370,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 1,4 mm  
Miłorząb mały: 9,5 mm  
Miłorząb duży: 23 mm  
Miłorząb - najstarsze na świecie drzewo, które jako symbol dostatku, miłości i siły chętnie wykorzystywane jest jako inspiracja do tworzenia biżuterii. Otwarta forma bransolety i jej wyrazisty wzór na nadgarstku prezentują się najlepiej solo. Jednak, ponieważ lubię ten wzór wyjątkowo, powstała cała seria z wykorzystaniem tego motywu. Kolczyki miłorzęby, pierścionek i naszyjnik to tylko kilka pozycji z pomocą, których z łatwością stworzysz niejeden, piękny komplet biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim.Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.