Kolczyki "Czas na miłość"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wymiary małego: 9,5 mm x 10,5 mm
Wymiary dużego: 14,5 mm x 12 mm
Grubość elementu: ok. 6,5 mm
Waga całkowita produktu: 5,7 g
Ponadczasowa symbolika i niebanalna forma to przepis na sukces. Dodaj do niego szczyptę miłości i pasji, dopraw odrobiną magii, a otrzymasz kinowy hit! Postanowiłam skorzystać z przepisu na sukces reżysera filmu „Czas na miłość”, Richarda Curtisa i stworzyć urokliwy komplet biżuterii. Jeśli kolczyki ujęły Cię za serce niczym historia, którą opisuję, musisz koniecznie rzucić okiem także na naszyjnik dopełniający całość.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.