Naszyjnik "Czas na miłość"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 250,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 13,5 mm x 10,5 mm
Grubość zawieszki: 6 mm

„Czas na miłość” to niezwykle romantyczny film który, choć absolutnie nie realny, obowiązkowy na liście zakochanych i wypatrujących miłości z daleka. Naszyjnik z pękatym serduszkiem to romantyczna propozycja dla tych, którzy uwielbiają w biżuterii ponadczasową symbolikę. Romantyczny symbol otrzymał odświeżoną linię, a komplet dopełnisz z łatwością kolczykami o tym samym wzorze.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.