Naszyjnik bez

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 270,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Jaspis
Kolor: Fiolet
Wielkość kamienia: 4 mm
Zawieszka: Do wyboru
Zawieszka słońce no.3 8 mm
Zawieszka księżyc no.1 14 mm x 9,5 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Jaskry, konwalie, piwonie, dalie… Kocham kwiaty. Jednak bez z jego ubarwieniem, słodkim zapachem, jest niczym cicha obietnica, składana podczas spaceru po parku. Od zawsze inspiracją dla mnie jest natura. Jej barwy potrafię zakląć w biżuterii, nie wyobrażam sobie lata bez tego cudownego liliowego koloru. Myślę, że nie ja jedna… Oddaję dziś w Wasze ręce naszyjnik, a wraz z nim bransoletkę w tej samej cudownej kolorystyce, zapowiadającej jak nic innego nadejście lata. Kolekcja jest limitowana, jeśli więc zakochałaś się w tym naszyjniku, nie zwlekaj z zakupem:).
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.