Naszyjnik fifty - fifty

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamieni: 2 mm
Długość części z kamieniami: 20 cm
Długość części z łańcuszka: 20 cm
Rodzaj łańcuszka: Ankier
Długość naszyjnika: 40cm
Jedną połowę naszyjnika stanowi łańcuszek z dużych oczek wykończony kamieniem, drugą natomiast kamienie naturalne. Z pomocą tego naszyjnika masz szansę na doskonałą zabawę stylem i podkręcenie letnich stylizacji. Połącz go z naszyjnikiem róża wiatrów i naszyjnikiem z turkusów z zawieszką by poczuć letni klimat nawet w pochmurny dzień.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.