Naszyjnik z turkusów z różą wiatrów

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Turkus
Wielkość kamienia: 2 mm
Róża wiatrów 22 mm x 19 mm
Długość naszyjnika: 45 cm lub 50 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Powiedzmy sobie szczerze, której z nas turkusy nie przywodzą na myśl letnich dni z widokiem na morze, ciała skąpanego w słońcu i tego cudownego poczucia wolności- nic nie robienia, charakterystycznego dla wakacji… Ten naszyjnik ma w sobie zaklęte lato. Zarówno zawieszka róża wiatrów, jak i syreni ogon nie pozwolą Ci się uwolnić od przepełnionego letnią atmosferą klimatu, nawet podczas nudnego spotkania w biurze ;).
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.