Naszyjnik grecka moneta

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 19,5 mm x 16,5 mm
Inspirowana greckimi monetami zawieszka będzie doskonałym dodatkiem dla osoby, która ceni sobie oryginalne zwory w biżuterii. Niewielka moneta pięknie mieni się i połyskuje dzięki swojej fakturze. Naszyjnik doskonale dopełni kompozycję, ale też świetnie sprawdzi się jako solistka. 60-centymetrowy, klasyczny łańcuszek jest wprost stworzony właśnie dla niej, a połączenie jej z Naszyjnikiem Słońce No.1 na łańcuszku 50-centymetrowym, z pewnością przeniesie Cię do słonecznej Grecji.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.