Naszyjnik sun No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 450,00 PLN
  • szt.
Materiał: Kamień / Srebro 925
Kamień: Kamień rzeczny
Kolor: Piaskowy
Wielkość kamienia: 4 mm
Wielkość zawieszki: 26 mm
Długość naszyjnika: 40 cm
Długość przedłużki: 5 cm
Kamień rzeczny uważany za kamień intuicji, pomagać ma nam w podejmowaniu dobrych decyzji. Na sznurze zawieszone zostało dodatkowo słońce, które skądinąd także pełne jest symboliki. To, czego z pewnością nie można odmówić temu naszyjnikowi to z daleka wyczuwalny tak zwany „letni vibe”. Wspaniale skomponuje się on z naszyjnikiem słońce no.2 czy naszyjnikiem z kamieni z kropelką.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.