Naszyjnik miłorząb No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 200,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 10 mm x 9,5 mm
Uroczy listek na delikatnym łańcuszku, niewielka ozdoba o wielkiej symbolice. Miłorząb, uznawany za najstarsze na świecie drzewo często staje się inspiracją dla artystów, a to zapewne również zasługa wspomnianej wcześniej symboliki. Miłorząb uważa się między innymi za  liść dodający wytrwałości i siły. Naszyjnik najlepiej prezentuje się na łańcuszku klasycznym od długości 45 centymetrów. Dopasuj go z kolczykami o tym samym wzorze i stwórz nietuzinkowy komplet biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.