Naszyjnik "Masz wiadomość"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Do wyboru
Długość łańcuszka: Do wyboru
Wielkość zawieszki: 10 mm x 12 mm
Jeśli nie znasz tego filmu, to już wiesz, jakie są Twoje plany na Walentynki. Meg Ryan i Tom Hanks stworzyli cudowną kreację, przypominając dawnym kochankom o motylach w brzuchu, a parom, które dopiero zaczynają wspólną drogę, dają darmowe korepetycje z miłości! Na łańcuszku pobłyskuje malutkie serduszko wywinięte niczym list z wiadomością od dawnego kochanka. Jeśli naszyjnik to dla Ciebie za mało, koniecznie rzuć okiem także na pierścionek o tej samej nazwie.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.