Pierścionek "Masz wiadomość"

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 1,2 mm
Wymiary elementu: 11 mm x 12 mm
Meg Ryan i Tom Hanks to para, która na ekranie stworzyła piękną miłosną kreację. Wieloletnim kochankom przypomni o trzepocie motylich skrzydeł w brzuchu, natomiast parom, które dopiero zaczynają kroczyć wspólną drogą, dadzą wiarę na długie lata we dwoje. Pierścionek może być pięknym Walentynkowym prezentem i symbolem kwitnącej miłości, a naszyjnik o tej samej nazwie pomoże Ci stworzyć subtelny komplet biżuterii.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.