Naszyjnik "Zakochany kundel"

Kolekcja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów!

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / emalia
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Klasyczny
Długość łańcuszka: 39 cm
Długość przedłużki: 2 cm
Wielkość zawieszki: 6,7 mm x 7,5 mm

Kto z nas nie wspomina z sentymentem sceny, gdy piękna cocker spanielka, Lady, na tyłach restauracji w romantycznym świetle świec dzieli talerz makaronu z bezpańskim kundlem, Trampem. Powiedz, czy ten naszyjnik nie przywodzi Ci na myśl właśnie tego obrazka? Jeśli naszyjnik Cię urzekł, koniecznie rzuć okiem na kolczyki, z którymi stworzysz pełen uroku komplet biżuterii.

Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.