Złoty pierścionek bułka

  • Dostępność: Produkt wykonywany na zamówienie według specyfikacji Klienta. Nie podlega zwrotom ani wymianie. Czas realizacji do 3 tygodni.
  • 3 000,00 PLN
  • szt.
Materiał: Złoto 585
Kamień: Brak
Obrączka: 2,5 mm
Szerokość: 7 mm
Waga: 3,8 g
Złoty pierścionek Bułka, srebrne oraz pozłacane, Croissant i Chałka to zdecydowanie koleżanki z jednej piekarni. Każdy wyjątkowy i pasujący do innej okazji, wszystkie, swoje korzenie osadzone mają w starej dobrej klasyce. Pierścionek Bułka to pękata obrączka rozszerzająca się od 2,5 mm do 7 mm. Waga w zależności od rozmiaru może minimalnie się różnić.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie. 
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.