Pierścionek z kuleczką No.1

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 220,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Obrączka: 1,2 mm
Kuleczka: 2 mm
Jedno oblicze tego pierścionka docenią kobiety lubujące się w biżuterii delikatnej o minimalistycznej, pełnej szyku linii. Kobiety zakochane w biżuterii o łagodnym charakterze, dyskretnej, podkreślającej ich naturalne piękno. Jego drugie oblicze natomiast, pociągać będzie kobiety uwielbiające zabawę biżuterią! Te, które kochają tworzyć kompozycje z kilku pierścionków naraz i zwinną grę formą. Sprawdzi się w duecie z delikatnymi kolczykami pół - kulkami, ale także z cienką obrączką fasetowaną czy innymi pierścionkami z mojej oferty.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Pierścionek świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.