Bransoletka młotkowana z perłą

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 370,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925 / Kamień  
Kamień: Perła  
Wielkość kamienia: 12 mm  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 2 mm  
Na młotkowanej, otwartej bransolecie, umieszczona została około 12 mm perła. Kamienie kojarzone z uczciwością, niewinnością i czystością od wieków wykorzystywane w biżuterii to niewątpliwa klasa i elegancja.  Jeśli perła jest Twoim szczęśliwym kamieniem, nie powinno zabraknąć w Twojej kolekcji także naszyjnika czy kolczyków.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.