Bransoletka z nacięciami płaska 2.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925  
Kamień: Brak  
Rodzaj bransolety: Otwarta  
Szerokość bransolety: 2,2 mm  
Klasyczne modele biżuterii są ponadczasowe i stanowią bazę wyjściową dla najciekawszych, biżuteryjnych kompozycji. Nasza bransoletka jest twistem klasyki ze współczesnym designem. Nacięcia na jej powierzchni dodadzą kompozycji faktury i przełamią nudę, natomiast kiedy występuje solo, jej silny charakter z łatwością podkreśla urodę właścicielki. Doskonale komponuje się z cienką gładką obrączką oraz obrączką z nacięciami, a także niezastąpioną bransoletką płaską 2.2.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Bransoletka świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.