Kolczyki mini - oponki

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 170,00 PLN
  • para
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj zapięcia: Sztyft
Wielkość elementu: 6,2 mm
Średnica wewnętrzna: 4,9 mm
Pękate kółeczka, są ciekawą alternatywą dla klasycznych okrągłych kolczyków, których nie powinno zabraknąć w kolekcji każdej kobiety. Taka zabawa formą ma za zadanie urozmaicić codzienność i dodać charakteru stylizacji. Sprawdzą się one także świetnie jako kolczyki do dodatkowych dziurek.
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Kolczyki świetnie dopełnią każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.