Naszyjnik lunula z kamieniami

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 260,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Do wyboru
Wielkość kamieni: 2 mm - 3,5 mm
Rodzaj łańcuszka: Klasyczny
Długość łańcuszka: 45 cm
Wielkość zawieszki: 14,5 mm x 12,5 mm
Lunula - symbol kobiecości połyskuje na łańcuszku klasycznym w towarzystwie kamieni naturalnych (na powyższych zdjęciach wstawka z kolorowych Turmalinów).  Niezwykły, eteryczny naszyjnik, pełen symboliki i uroku, a zarazem charakteru.  Naszyjnik w całości mierzy 45 cm długości. Z łatwością stworzysz z jego pomocą cudowny komplet łącząc go na przykład z kolczykami lub dowolną bransoletką z kamieniami naturalnymi. Zdjęcia wszystkich kamieni oraz garść informacji o nich znajdziesz w artykule "Kamienie naturalne".
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaruskontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.